Статьи‎ > ‎

Оскарження протоколу про адміністративне правопорушення за ст. 130 КУпАП

Будь-яка особа незалежно від її майнового становища, якщо вона в будь-який час допустила керування автомобілем у нетверезому стані, має бути притягнута за це до відповідальності. Якщо є порушення, то і має бути покарання. Але, як ми знаємо, це є загальним правилом, а із загального правила, завжди існують певні винятки.
Оскарження протоколу про адміністративне правопорушення є досить поширеним явище, у разі незгоди із ним водіїв. У разі правильного підходу до справи, шансів досягти справедливості досить багато.
Для цього необхідно виконати ряд певних дій, які допоможуть в оскарженні.
Перш за все, слід відзначити, що працівник патрульної поліції немає права притягати особу до адміністративної відповідальності, якщо у нього відсутні належні докази. Звинувачення не може ґрунтуватись на припущеннях.
 Уважно віднесіться до оцінки тих доказів, на які спирається інспектор патрульної поліції. При правильній контраргументації легше буде доказати відсутність вашої вини. При заповненні протоколу інспектором уважно ознайомитеся з ним і в графі “По суті порушення пояснюю”, необхідно зазначити, що Ви з порушенням не згідні.  У графі «свідки» ставте прочерк, якщо їх немає, якщо з вами були пасажири, вносите їх пояснення в якості свідків. Не дивлячись на заперечення цієї можливості співробітниками патрульної поліції, ви маєте права вносити в перелік свідків осіб, що мають інформацію про подію, навіть якщо це ваші близькі родичі. В залишеному місці ставимо велику «Z», щоб виключити можливість самостійного вписання представником патрульної поліції туди відомостей.
Показники швидкості автомобілю, які зафіксовані технічним приладом (серійний номер і назва такого приладу), не можуть братися до уваги як докази, адже неможливо встановити належність цих показників конкретному автомобілю. Тому в такому разі протокол буде складено з порушенням ст. 251, ст. 256 КУпАП через відсутність складу адміністративного правопорушення (ст. 247 КУпАП).
Також, якщо Ви не погоджуєтесь із тим, що зазначено працівниками патрульної поліції у протоколі, варто про це вказати.
Отже, знайшовши вагомі підстави для оскарження протоколу про адміністративне правопорушення, можна звернутися до суду за захистом своїх прав та законних інтересів або оскаржити до начальника Управління патрульної поліції.
Проте, оскарження протоколу про адміністративне правопорушення є досить клопіткою роботою і в межах однієї публікації всі випадки неможливо описати. Дана стаття може лише зорієнтувати у можливих ситуаціях, які можуть виникнути.
Тому, для ефективного захисту своїх прав у кожній конкретній ситуації рекомендую не полінуватися і скористатися послугами адвоката, а Центр надання юридичної допомоги «Захист» Вам в цьому доможе. Оскільки наші кваліфіковані та добре обізнані в таких справах адвокати, доможуть Вам розібратись з будь-якою ситуацією.
За более подробной информацией и предварительной записи на консультацию обращайтесь по телефону: 
096-94-86-225, 050-70-77-993.

Comments